Stránky s důležitými informacemi

Následující stránky obsahují důležité informace o firmě ORLÍK-KOMPRESORY výrobní družstvo


Možnosti, jak pokračovat dále

Profil firmy Firma ORLÍK-KOMPRESORY výrobní družstvo je ryze českou společností, jejíž historie sahá až do roku 1954.

Certifikáty Tyto stránky slouží pro získání přehledu o důležitých certifikátech platných pro celou firmu a / nebo její jednotlivé pracovníky.

Projekt OP PIK Ve spolupráci s Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost je realizován projekt ORLÍK - CNC HORIZONTÁLNÍ CENTRUM + BRUSKA. Realizace projektu spočívá v pořízení těchto technologií – CNC horizontálního obráběcího centra s automatickou výměnou palet o rozměru 500 x 500 mm a rovinné brusky s automatickým cyklem broušení a orovnávání kotouče, s pracovní plochou stolu 400 x 800 mm.

Partneři firmy Stránka slouží pro získání informací o vybraných partnerech firmy.

 

Aktuální dění Stránka se seznamem zpráv o aktuálním dění na webových stránkách firmy ORLÍK-KOMPRESORY výrobní družstvo. K dispozici je i rozhraní pro přístup k archívu těchto zpráv.

 

Volná místa Stránka se seznamem aktuálně zveřejněných volných míst. Každý záznam o volném místě obsahuje veškeré potřebné informace.

 

Mapa stránek Nemůžete nějakou stránku v naší webové prezentaci najít? Zkuste následující mapu webové prezentace, kde jsou v přehledné formě uvedeny všechny její stránky.

Služby & Produkty   |   Informace   |   Kontakt   |   E-Shop
 
 

Stránky optimalizovány pro poslední verze moderních prohlížečů a Windows 7 / 8.